:)))

Yeni Uygulamalar

Aipoly Vision

Aipoly Vision, görme engelli körlere ve renk körlerinin çevrelerini anlamalarına yardımcı olan bir nesne ve renk tanıyıcıdır. Yapmanız gereken tek şey, telefonunuzu ilgilenilen nesne üzerine getirin ve yapay zekayı açmak için ekranın alt kısmındaki tanıma düğmelerinden birine basın. Aipoly Vision, farklı bir moda geçene kadar çalışmaya devam edecek ve nesneleri tanıyacak veya tanıma düğmesini geçecektir.

Be My Eyes

Görüyorsanız ya da görme özürlü olduğunuz sürece görüşlü kullanıcılar ağından yardım alırsanız canlı video bağlantısı yoluyla uzaktan yardıma ihtiyaç duyan kör bir kişinin gözleri olun. Be My Eyes, katkıda bulunmak ve

Widex Beyond

Yeni BEYOND işitme yardımcıları daha dolgun bir sesi  duymanıza yardımcı olur. Beyond işitme cihazları iPhone için yapılır; bu, daha önce hiç olmadığı gibi akan seslerin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Ve özelleştirilebilirWidex cihazları ile iPhone ye uyum sağlar.

LipNet

Dudak okumak artık çok kolay.

Dudakları analiz eden bu yazılım kelimeleri ve cümleleri oldukça başarılı bir şekilde çözebiliyor. Şu anda %93’ü aşan başarı ortalamasıyla ortalama bir dudak okuma yazılımından %41 daha yüksek başarı oranını yakalamış bile. Bu başarının arkasında ise diğer yazılımlardan farklı olarak kelime kelime çözümlemek yerine cümlenin yapısına odaklanması yatıyor. Büyük resme odaklanmış bir yapay zeka yazılımı diyebiliriz. Yapay zeka olmasının yanında gelişmiş öğrenme yetenekleri de bulunan LipNet bu sayede zamanla çok daha iyiye gidebiliyor.

Cornell

University

Library

Bilgi için. 0 262 325 45 10